IX Київська Школа політичного успіху «Батьківщини Молодої» навчає

Розпочалося навчання у IX Київській Школі політичного успіху «Батьківщини Молодої»

25 вересня відбулось відкриття IX Київської Школи політичного успіху. Завдяки лідерським якостям 80 молодих людей навчатимуться політичній науці.

Офіційне відкриття відбувалося за участі голови «Батьківщини Молодої» Сергія Митрофанського, першого заступника голови ВО «Батьківщина», народного депутата України Івана Кириленко, голови Київської міської «Батьківщини Молодої» Олексія Захарченко та координатора школи Юлії Ганюк.

«Що я хотів би вам побажати – бійтесь досягти вершини. Після вершини немає вже вершини, після неї йде спуск чи падіння. Тому деякі політики приходять з блискучим майбутнім, а йдуть з позорним минулим. Тому вам я бажаю вирости по горизонталі: збагатіться так своїм досвідом і знаннями, щоб вся ваша сфера діяльності була наче відкрита книга і ставайте політиками для того, щоб дати цю книгу почитати іншим», – зазначив Іван Кириленко.

Навчання триватиме 3 місяці з вересня по грудень. У слухачів є чудова нагода впродовж навчання отримати максимум знань у сфері політики: як у теорії, так і на практиці.

Для слухачів викладатимуть народні депутати України, політтехнологи, представники громадського сектору, тренери з публічних виступів та закордонні експерти. Тому, по закінченню навчального курсу, слухачі матимуть вдосталь знань та вмінь, щоб в майбутньому оновлювати лави політичної еліти України!

«Ми з вами, як молоді люди маємо бути активними учасниками політичного процесу. Ця школа створена для того, щоб дати вам всі можливі знання та надати можливість перейняти досвід успішних політиків, громадських діячів та професійних лекторів. Це дасть вам можливість більш комфортно та впевнено почувати себе учасником політичного життя нашої країни», – привітав молодь Сергій Митрофанський та зазначив, що поспілкується з слухачами більш детально вже під час їх навчання у школі.