Кожен третій українець підтримує партію «Батьківщина» – Тимошенко

Кожен третій українець підтримує партію «Батьківщина» та покладає на неї надії на краще життя.

Про це Юлія Тимошенко  заявила під час з’їзду партії «ВО «Батьківщина» 15 листопада в Києві.

За словами політика понад 900 депутатів від партії на виборах ОТГ та 28,1% голосів за партію, лідерство в 13 областях здобувалися в нелегких умовах: відсутності доступу до ЗМІ, фінансового ресурсу та адміністративного тиску з боку владу, шантажу та погроз.

«Перемога «Батьківщини» на виборах в ОТГ відбулася завдяки професійній та надійній команді. Є люди, які пішли у кожне село до людей і показали, що партія «Батьківщина», попри все, що було проти неї застосовано, може перемогти тих, хто вірить тільки в гроші, адмінресурс, політтехнології, фальсифікації та політичні репресії. Ми з вами, хто боровся та показав високий результат, – можемо їх поставити на місце», – сказала Юлія Тимошенко.

Політик додала, що друге місце президентської партії БПП на виборах в ОТГ не відповідає реаліям і стало можливим лише завдяки шаленим фальсифікаціям, застосованим найбільше у Харківській, Донецькій, Луганській та Вінницькій областях.

«Країну захлинула несвобода, рейдерське захоплення земель і підприємств. Після двох революцій середній клас знову у наймитах у вищих посадових осіб України. Тому справа революцій не завершена», – зазначила Лідер «Батьківщини».