Кияни дякують депутатам Київради від «Батьківщини»

Кияни звернулися письмово до міського голови Віталія Кличка з проханням  зачитати на найближчому засіданні сесії Київради лист-подяку депутатам від «Батьківщини» Володимиру Бондаренку та Тетяні Меліховій, які допомогли вирішити нагальні проблеми.

Як інформує прес-служба Київської міської «Батьківщини», мешканці вул.Тулузи відзначають депутатів «Батьківщини», як єдиних, хто відгукнувся і допоміг вирішити їм будинкові проблеми.

За словами  ініціаторів листа, результати  їхніх звернень до «Керуючої компанії з управління житловим фондом Святошинського району», голови РДА Святошинського району, інших депутатів  – формальні відписки.

«Натомість звернення  до Тетяни Меліхової та Володимира Бондаренка отримало відгук. Направлено депутатські запити і як результат – капітальний ремонт вкрай зношених інженерних мереж будинків Тулузи 13, 15 та встановлення нових вікон в місцях загального користування в будинках по вул.Тулузи 13, 15 та частково 11», –  пишуть у своєму зверненні до міського голови мешканці.

Також адресанти  висловили вдячність депутатам Київради, які підтримали виділення коштів на ремонт їхніх будинків.