Київ підтвердив рейтинг першості серед міст-мільйонників

Нинішні вибори Президента України показали непрогнозований для нашої політичної сили результат.

Київ, традиційно виступив соціальним портретом виборців з усієї України, адже великий вплив приїжджих та переселенців сформував різнобічну карту їх політичної прихильності.

Не дивлячись на результат першого туру в цілому, Київ підтвердив найвищий рейтинг Юлії Тимошенко серед міст – мільйонників.

Слід звернути увагу на те, що це, швидше електоральна тенденція, яка формувалася протягом останніх років. Зокрема на минулих виборах до місцевих рад тільки Київ зумів отримати фракцію ВО «Батьківщини» у міській раді. Депутатів нашої політичної сили небуло обрано ні у Львові, ні у Харкові, ні в Дніпрі, ні в Одесі.

Від імені Київської міської організації «Батьківщини» хочеться висловити подяку всім киянам, які проголосували за Юлію Тимошенко та продемонстрували багаторічну відданість та підтримку нашої політичної сили.

Ми й надалі будемо активно працювати й відстоювати інтереси киян у міській раді, захищати малий бізнес, власників гаражних кооперативів, ЖБК та ОСББ, традиційно підтримувати незахищені верстви населення, боротися разом із вами за справедливі тарифи та підвищувати роль громадських організацій у цих сферах.

Хочеться поіменно подякувати всій міській команді, зокрема членам бюро КМПО: Ользі Боднар-Петровській, Оксані Долінській; Олексію Захарченку, Валентині Колієнко, Андрію Павловському, Анні Рудник, Петру Шевченку, головам районних організацій: Ірині Алєксеєнко, Ользі Веремеєнко, Анатолію Візіру, Володимиру Гарбузу, Валерію Гуманенку, Василю Крульку, Ніні Чернишенко, Юрію Щербаню, Галині Ніколенко, Дмитру Нікульшину та депутатам фракції ВО «Батьківщина»  у Київській міській раді: Олені Антоновій, Олександру Березнікову, Ігору Галайчуку, Юрію Дідовцю, Марині Кочур, Тетяні Меліховій, Денису Москалю, Сергію Паладію, Олександру Поживанову, Сергію Римаренку, Ганні Свириденко, Володимиру Старовойту, Вагану Товмасяну, Анатолію Шаповалу за їх вірність і стійкість, захист волевиявлення громадян. Нам було нелегко, але ми зберегли власне політичне обличчя у непростій передвиборчій боротьбі.

Тільки спільно, як одна команда ми змогли «погасити» різноманітні рейдерські атаки та побороти ризики сумнівних кадрових рішень. Впевнений, що лише разом ми будемо вирішувати ті проблеми, які нас чекають й долати виклики в політичному і суспільному житті столиці!

 

Голова Київської міської організації

ВО «Батьківщина»

Володимир Бондаренко