Київська «Батьківщина» занепокоєна наявністю неліцензованих ліків

Фракція «Батьківщина» у Київраді підтримала проект рішення «Про звернення Київської міської ради до Кабінету Міністрів України, Міністерства охорони здоров’я України та Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини щодо вдосконалення Національного переліку основних лікарських засобів».

Про це інформує прес-служба Київської міської «Батьківщини».

«На ринок не допускаються певні лікарські препарати через те, що триває боротьба за ринки збуту. Ця боротьба, у свою чергу, відображається на здоров’ї наших громадян, робить ліки дорогими, недоступними і не зовсім ефективними», – сказав голова фракції «Батьківщина» в Київраді Володимир Бондаренко.

За словами Володимира Бондаренка,  прийняття даного рішення абсолютно необхідне, адже перелік лікарських засобів, який сьогодні приймається в Україні, це далеко не всі лікарські засоби. Той, хто звертається до своїх колег за кордоном знає, що є аналоги дешевші та ефективніші.

Політик переконаний, чим більше буде сертифікованих ліків в Україні, тим більше буде змоги в українців обрати кращі, ефективніші та дешевші ліки.