Київська міська «Батьківщина» закликає владу знизити ціни на газ

Фракція «Батьківщина» в Київраді звертається до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо неприпустимості підвищення тарифів на житлово–комунальні послуги.

Про це повідомляє пресслужба Київського міського партійного осередку.

В лютому українці отримають платіжки за січень, в яких удвічі збільшиться вартість електроенергії та в півтора рази зросте вартість опалення. Газ для населення, який влітку 2020 року був закачаний у сховища за митною ціною 3,6 грн. за 1 куб.м, зараз відпускається більш ніж вдвічі дорожче. 

Підвищення тарифів відбувається в умовах пандемії, запровадження карантинних обмежень, зупинки окремих галузей економіки та зменшення доходів населення. Значне підвищення вартості електроенергії та газу вплине не лише на вартість житлово–комунальних послуг, але і спричинить зростання цін на інші товари і послуги. Влада публічно давала обіцянки не збільшувати тарифи до подолання кризи, викликаної COVID -19. Проте монобільшість не тримає слова та демонструє повну некомпетентність. Саме тому «Батьківщина» звернулася до центральної влади із вимогами: 

  1. В інтересах захисту кожного киянина вимагаємо від центральної влади вжити невідкладних заходів щодо зменшення тарифів на природний газ до ціни, за якою природний газ було закачано у підземні сховища, посилити заходи соціального захисту населення в умовах стрімкого зростання цін на енергоносії та скасувати рішення про підвищення тарифів на електроенергію.
  2. Закликаємо Київського міського голову та весь депутатський корпус підтримати даний проект рішення та направити дане звернення з метою припинення тарифного геноциду проти людей.

Нагадаємо, що Юлія Тимошенко закликала місцевих депутатів вимагати від уряду негайного зниження ціни на газ.