Марина Кочур ініціює закупівлю обладнання для столичного медзакладу

 

Депутат фракції ВО «Батьківщина» в Київраді Марина Кочур звернулася до структурних підрозділів Київради та КМДА з проханням при найближчому коригуванні бюджету та програми економічного і соціального розвитку Києва на 2018 рік закласти додаткові кошти для закупівлі медобладнання.

Як повідомляє прес-служба столичної міської «Батьківщини», ідеться про Київський міський центр репродуктивної та перинатальної медицини.

«Партія «Батьківщина» піклується про українців від їх народження, тому допомагає медичним установам, зокрема пологовим будинкам, отримати все необхідне обладнання, аби маленькі українці та україночки народжувалися здоровими», – сказала Марина Кочур.

За словами депутата, установі необхідно орієнтовно 4 млн 270 тис. грн для придбання медобладнання, а саме: операційного стола-трансформера з регульованою висотою від 60 см, відеокольпоскопа, плазмового стерилізатора, автоматичного біохімічного аналізатора, автоматичного імунохемілюмінісцентного аналізатора, напівавтоматичного гематологічного аналізатора.