Медичні препарати та розхідні матеріали: «Батьківщина» передала гуманітарну допомогу в лікарню Києва

Медичний вантаж, операційні набори та витратні матеріали передала команда «Батьківщини» для ще однієї столичної лікарні.

Під час війни життєво важливо, щоб люди отримували оперативну меддопомогу. Заклади охорони здоровʼя мають бути забезпечені всіма необхідними ліками та матеріалами, зазначила депутатка Київради від «Батьківщини» Алла Шлапак.

Політикиня поінформувала, що до її приймальні надходить велика кількість запитів про допомогу саме від лікарень.

«На жаль, кількість поранених військових, а також цивільних, яким потрібна медична допомога щодня зростає. Тому ми опрацьовуємо запити на допомогу від лікарів та шпиталів пріоритетно», — наголосила Алла Шлапак.

В свою чергу народний депутат, перший заступник голови Комітету ВР з питань здоров’я нації, голова столичного осередку партії Валерій Дубіль констатував, що команда «Батьківщини» на чолі з Юлією Тимошенко понад рік їздить із допомогою по госпіталях України, де лікуються військовослужбовці.

«Кількість поранених хірургічного напрямку суттєво зросла. Збільшується й число українців, яким потрібна медична та гуманітарна підтримка. Людям не вистачає матеріальних можливостей на придбання елементарних продуктів харчування, засобів гігієни», — сказав Валерій Дубіль.

Політик подякував всім партнерам, які долучаються до підтримки України.

«Разом ми можемо змінити життя та наблизити нашу Перемогу», — зазначив він.