Михайло Ковальчук привітав вихованців дитячих будинків із Різдвяними святами

Продовжуємо в ці святкові, світлі, зимові дні дарувати такі необхідні діткам гостинці. Днями завітали до Дарницького дитячого будинку-інтернату з дефектами фізичного і розумового розвитку в Києві. Привітали 144 дитини та працівників закладу зі Святами.

Про це розповів депутат Київради від «Батьківщини» Михайло Ковальчук, передає пресслужба партійного осередку.

Також політик завітав до Благодійного фонду «Асперн» з подарунками для дітей.

«На сьогоднішній день у цієї установи виникло ряд проблем, пов’язані з використанням комунального майна, утриманням і обслуговуванням приміщень, в яких розташована ця організація. Вважаю, що ми як депутати Київради, спільно з КМДА, маємо знайти механізми використання Благодійним фондом «Асперн» комунального майна Києва та допомогти установі і в подальшому працювати в інтересах всього українського суспільства», – наголосв Михайло Ковальчук.

Нагадаємо, «Асперн» – це єдина в Україні благодійна організація, яка впроваджує інноваційні методики роботи з дітьми та сім’ями, які опинилися в складних життєвих обставинах, а також створює умови для повернення і комфортного проживання дитини в біологічній сім’ї. При відсутності такої можливості, фонд піклується про дитину на етапі переходу її до сімейних форм виховання, забезпечує проживання та отримання навичок самостійного життя з урахуванням індивідуальної ситуації і потреб.