На ремонті даху лише одного будинку крадуть півмільйона гривень – Кучеренко

Бюджет складається з наших податків. Зрозуміло, якщо люди своєю працею заробили не тільки на себе, а ще й аби профінансувати суспільні потреби, то до цих грошей треба відноситися сакрально. Слід не допускати не просто крадіжок, а навіть неефективного використання бюджетних коштів.

Про це заявив кандидат в мери Києва від «Батьківщини» Олексій Кучеренко під час брифінгу у Відкритому штабі партії, передає пресслужба. 

«Вчора мешканці столичного будинку за адресою пр-т Науки, 24 показали мені під час зустрічі ремонт даху, який зробила КП «Голосієвобудінвест» за бюджетні гроші. Тобто, як вони списали півмільйона гривень, не виконали технологічні роботи. І в результаті вся ця робота пішла в нікуди. Квартири жителів останніх поверхів заливає», – розповів Кучеренко. 

За його словами, відповідно до аудиту 2019 р. Департаменту внутрішнього фінансового контролю та аудиту: невизначеність питань водовідведення спричинила виконання ремонтних робіт покрівлі без належного водовідведення. Тобто дах зробили, а куди вода має стікати – не проаналізували. Це фактично зводить нанівець проведення ремонтних робіт та призводить до нерезультативного витрачання бюджетних коштів, і як наслідок втрат на суму 480 тис. гривень. 

«Таких дахів тисячі. Щороку на подібних ремонтах списують сотні мільйонів і мільярдів гривень бюджетних коштів. Проблеми киян не вирішуються. Тому, один із головних пріоритетів програми «Батьківщини» – повний аудит витрачання бюджетних коштів. Першочергово, це стосується інфраструктури, комуналки, в тому числі ми хочемо перевірити й як витрачалися тарифи», – зазначив він.

Брифінг Олексія Кучеренка та кандидатів в депутати Київради від ВО “Батьківщина”(НАЖИВО).

Опубліковано Батьківщина. Київ Пʼятниця, 16 жовтня 2020 р.