Олександр Бродський бореться проти надбудов на даху столичних будинків

Депутат Київради від «Батьківщини», голова комісії Київради з питань ЖКГ та ПЕК Олександр Бродський звернувся до в.о. директора Департаменту з питань державного архітектурно-будівельного контролю (ДАБК) Києва КМДА Оксани Попович аби вона доручила перевірити законність надбудови на даху багатоквартирного житлового будинку на вул. Руданського, б.4-6 у Шевченківському районі Києва.

Про це повідомляє пресслужба столичного партійного осередку. 

Політик розповів, що мешканці вказаного будинку поскаржилися йому на несанкціоноване будівництво на даху. За їхніми словами, власники нежитлового приміщення №421 на 18 поверсі 2 секції будинку на вул. Руданського, 4-6 спорудили надбудову з окремим входом та вікном. На неодноразові звернення мешканців власники нежитлового приміщення дозвільних документів на такі роботи не надали.

В свою чергу сусіди побоюються, що будівельні роботи можуть пошкодити конструкцію даху та будинку.

Депутат нагадав, що згідно із законом «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку» спільне майно у будинках є спільною власністю співвласників, яким вони можуть вільно користуватися та розпоряджатися.

Олександр Бродський попросив Оксану Попович перевірити, чи не було порушено будівельних норм при переплануванні нежитлового приміщення №421 у секції 2 будинки по вул. Руданського, 4-6 та з’ясувати, чи отримано проектно-дозвільні документи на перепланування..