Олександр Бродський: Чинна влада піде у небуття, якщо не розслідує справи Майдану

Чинна влада має зрушити з мертвої точки розслідування справ про розстріли учасників Революції гідності на Майдані, – переконаний депутат від фракції «Батьківщина» в Київраді Олександр Бродський. Як повідомляє пресслужба столичного партосередку, про це він заявив в ефірі телеканалу Kyiv Live.

«За час, що минув, можна було притягнути до відповідальності якщо не замовників, то виконавців розстрілів на Майдані. Суспільство вимагає покарати винних, бо дуже багато людей загинуло. Якщо чинна влада не зробить це впродовж найкоротшого часу, вона піде у небуття», – зазначив політик.

Він висловив сподівання, що справи Майдану не спустять на гальма і більшість винних покарають.

«Суспільство має побачити результат від діяльності антикорупційних органів.Інакше їх треба перезавантажувати, оскільки бюджет країни виділяє чималі кошти на утримання цих органів. Родини загиблих сподівались, що їхні близькі загинули заради європейського майбутнього України. Натомість зараз не відбуваються зміни щодо просування в бік Європи», – констатував Олександр Бродський.

Головними причинами відсутності вироків за корупційні вчинки політик назвав корупцію, політичну доцільність та непрофесіоналізм антикорупційних органів.