Олександр Бродський: Добровольці столичного батальйону отримали карету швидкої допомоги задля порятунку поранених

Взаємодопомога в тилу та звитяги на фронті – це запорука нашої беззаперечної перемоги над країною-агресором. Наші відважні воїни щоденно завдають смертельні удари ворогу та евакуюють цивільних з-під обстрілів. Вони ціною власного здоров’я та життя виконують небезпечні завдання, та у процесі яких отримують бойові травми. Ми маємо підвищувати рівень їх захисту та забезпечити надання мобільної невідкладної фахової медичної допомоги задля порятунку їх життів, оскільки відлік йде мало не на хвилини.

Про це заявив депутат Київради від «Батьківщини» Олександр Бродський, передає пресслужба партійного осередку. За його словами, необхідно забезпечити міцний тил для бійців, які в цей складний воєнний час захищають Україну від ворога.

«Наша команда з перших днів війни співпрацює з міжнародними партнерами та волонтерськими організаціями, які допомагають доставляти амуніцію, медикаменти, товари першої необхідності та інше спецобладнання для добровольців та військових», – підкреслив політик.

Довідково: автівку з-за кордону до Києва доставили завдяки депутатам Київської міської ради Юлії Ярмоленко, Олександру Бродському, Олександру Супруну, Ігорю Хацевичу, а також за підтримки міської влади та українських благодійних фондів.