Олександр Бродський: Наше завдання – створити якомога більше відповідальних власників багатоквартирних будинків

В Україні має запрацювати ринок управителів багатоквартирних будинків, що  призведе до надання якісних комунальних послуг. У цьому переконаний депутат від фракції «Батьківщина» в Київраді, голова Постійної комісії Київської міської ради з питань житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу Олександр Бродський. Як повідомляє пресслужба столичного партосередку, про це політик заявив в ефірі телеканалу «Апостроф».

Він нагадав, що 3 грудня 2019 року ВР ухвалила новий Закон про ЖКГ, який президент ще й досі не розглянув.

«Новий Закон про житлово-комунальні послуги завис у повітрі. Мешканці мають обирати управителя відповідно до своїх уподобань та критеріїв. Для якісного надання послуг, громадяни повинні стати відповідальними споживачами й власниками своїх осель. У будинках, де люди об’єднались і обрали уповноважену особу, покращилася якість надання комунальних послуг», – констатував політик.

Завдання Київради, зауважив він, створити якомога більше відповідальних власників ОСББ.

«Зараз у Києві створюється 100-120 ОСББ на рік. Наше завдання – збільшити цю цифру втричі, тоді буде з яким працювати, надавати пільгові кредити, запускати програми. Коли мешканці створюють ОСББ, то можуть отримати бюджетні кошти на ремонт своїх будинків», – зазначив Олександр Бродський.