Олександр Бродський подякував польським партнерам за передачу трьох карет швидкої

Депутат Київської міської ради від «Батьківщини» Олександр Бродський разом із мером Києва Віталієм Кличком та іншими депутатами за підтримки польських партнерів передали київським добровольчим батальйонам три карети швидкої допомоги. 

«Наш польський партнер Роберт Дубковський із перших днів російсько-української війни допомагає підвищувати обороноздатність українського війська та доставляє необхідне спецобладнання. Він вкотре прибув до столиці та доправив із Європи три спеціалізовані карети швидкої допомоги для порятунку бійців на лінії фронту», – зазначив Олександр Бродський.

За його словами, депутати планують створити мобільний медичний підрозділ, який надаватиме невідкладну меддопомогу бійцям. 

«Кожного дня ворог безжально обстрілює українські позиції, наші мужні бійці тримають оборону та захищають державу від окупантів. Добровольці ціною власного здоров’я та життя боронять Україну та, на жаль, у процесі виконання бойових завдань зазнають бойових травм. Військовий травматизм є вкрай небезпечним, відлік часу задля порятунку людей йде на хвилини. Ми плануємо створити мобільний медичний підрозділ, який буде надавати невідкладну швидку медичну допомогу бійцям київських батальйонів, які вже вирушили на передову та захищають українські позиції біля Харкова, Миколаєва та Краматорська», – наголосив Олександр Бродський.