Олександр Бродський: У Київраді затвердили план роботи постійної комісії з ЖКГ на 2022 рік

Основні напрямки роботи постійної комісії цьогоріч полягають у розв’язанні питань управління об’єктами житлово-комунального господарства, реформуванні системи надання житлово-комунальних послуг, реконструкції об’єктів житлового фонду задля покращення міського благоустрою та добробуту киян.

Про це повідомив депутат КМР від «Батьківщини», голови постійної комісії з питань житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу Олександр Бродський під час засідання постійної комісії питань житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу.

«Постійна комісія цьогоріч буде розробляти План управління відходами в місті Києві до 2030 року. Водночас буде розглядати питання забезпечення реалізації прав на житло мешканців гуртожитків, а також можливості приватизації цих житлових приміщень. Також необхідно затвердити Схему теплопостачання до 2030 року та Схему оптимізації системи водопостачання та водовідведення в місті. Комісія разом з представниками виконавчого органу буде напрацьовувати пропозиції до Міської цільової програми забезпечення житлом громадян, які потребують покращення житлових умов», – зазначив Олександр Бродський.

Депутат додав, що протягом року постійна комісія буде опікуватись забезпеченням належного функціонування та експлуатації центральних теплових пунктів у багатоквартирних будинках, працюватиме над розробкою програми реконструкції житлового фонду.