Олександр Бродський відповідає за захист об’єктів критичної інфраструктури Києва

Від початку війни в Києві створено окрему роту охорони, яка боронить стратегічні об’єкти інфраструктури. Днями депутати Київради, які служать в окремій охоронній роті столиці, прийняли присягу на вірність народу України. До лав спеціальної роти входить й депутат від «Батьківщини» Олександр Бродський.

Про це повідомляє пресслужба столичного партійного осередку.

Все своє життя я присвятив руху вперед. Оглядаючись назад, я вдячний усім хорошим людям, випробуванням та складнощам на моєму шляху! Абсолютно спокійний за прожите минуле, бо завжди діяв по закону зрячої совісті та з власних чоловічих принципів! Сьогодні мій день народження. У цей кульмінаційний момент моєї історії я присягнув на вірність держави, народу та побратимів! Знаю тепер, що весь мій життєвий шлях вів мене до сьогоднішньої події – свідомого вибору служіння країні! Затамувавши подих, дивлячись колегам і друзям в очі, я поклявся вірно служити нашій державі та робити все можливе для нашої перемоги», – розповів Олександр Бродський.

Дана рота відповідає за оборону об’єктів, які забезпечують столицю світлом, водою, газом та тепловою енергією. Політики вже пройшли спеціальне бойове навчання, отримали практичний досвід та навички задля надійного захисту об’єктів критичної інфраструктури.