Олександр Поживанов домігся встановлення світлофора на аварійно-небезпечному переході

Депутат Київради від «Батьківщини» Олександр Поживанов декілька років поспіль вимагав встановити світлофор на нерегульованому пішохідному переході біля просп. Героїв Сталінграда, 60. І домігся встановлення світлофору на Оболоні.

Про це повідомляє пресслужба Київського міського партійного осередку.

«Зебра» біля просп.Героїв Сталінграда, 60 нажила собі недобру славу серед оболонців. Все через те, що там регулярно стаються дорожньо-транспортні пригоди, небезпечні, насамперед, для пішоходів. Буквально минулого тижня на ній збили жінку. Крім того, зовсім недалеко від цієї аварійно-небезпечної ділянки знаходиться школа і діти, на жаль, також неодноразово потрапляли там у ДТП. Тому зарадити у цій ситуації могло лише встановлення світлофору. 

– Декілька років назад я сам ледь не потрапив під автівку на тому переході! Мені тоді пощастило. Однак не всім так таланить. На моїй пам’яті десятки аварій на цьому переході. Всі з різним ступенем тяжкості наслідків. Протягом мінімум чотирьох останніх років я при плануванні бюджету вимагав закласти кошти на встановлення світлофору на сумнозвісній «зебрі». При тому, що проєкт відповідних робіт таки було розроблено ще декілька років назад, світлофор встановили лише зараз. Звісно, якби це сталося раніше, можна було б уникнути багатьох аварійних ситуацій. Але я радий, що його нарешті зробили.

Усвідомлюю, що це не єдина проблема на конкретному місці, адже ще продовжується історія з відстоєм маршруток, які перекривають видимість пішоходам і водіям. Але світлофор – це вже величезний крок до безпечності руху на відповідній ділянці дороги. – розповів Олександр Поживанов.