Олександр Поживанов: Київські пляжі готуються до сезону відпочинку

Депутат Київради від «Батьківщини» Олександр Поживанов розповів про підготовку Оболонської набережної до напливу відпочивальників. 

Про це повідомліє пресслужба Київського міського партосередку.

Олександр Поживанов разом з оболонцями неодноразово звертався до міської та районної влади з проханням привести до ладу набережну і зробити її більш комфортної для всіх містян. Однак далі красивих проєктів справа не йшла. І от, нарешті, сталися перші зрушення: у зону відпочинку «Наталка» двома баржами завезли 2 тисячі тонн чистого піску. Це є необхідним заходом, адже пісок на пляжах вимивається течією, що спричиняє незручності для відпочивальників.

 «У нас з мешканцями Оболоні щороку напередодні відкриття пляжів була традиція – ми збиралися на толоки та прибирали зони біля води. Якщо ви приїдете на Оболонську набережну в теплу погоду, то побачите, що зазвичай там яблуку ніде впасти. А цього року ще й вимушений карантин зірвав відпустки чималої кількості людей. Тому бажаючих відпочити на  оболонських  пляжах буде ще більше. І дуже хочеться, щоб вони були готові до сезону. Тому я вітаю завезення піску і запрошую всіх проінспектувати відпочинок на Оболоні.  Водночас я вважаю, що завезення піску – це лише один з необхідних кроків. Адже оновлення потребує чи не вся набережна: починаючи від регулярного прибирання пляжів і закінчуючи необхідністю встановити пандуси для людей з інвалідністю, на чому я не раз наголошував», – розповів Олександр Поживанов.