Олексій Кучеренко: Керівництво НКРЕКП підняло собі зарплати в 2 рази

Подивіться, що відбувається: Бабій – член комісії, задекларувала зарплату 1,8 млн грн за рік; Кайдаш – член комісії – 2,5 млн грн за рік; Кривенко – 2,5 млн; Магда – 1,8 млн; голова юридичного департаменту – 1,8 млн грн за рік; голова департаменту ліцензійного контролю – 1,5 млн грн за рік. Це відвертий цинізм. Про яку мораль і професіоналізм цих людей може йти мова, у той час, як країна воює, а люди отримують маленькі пенсії?

Про це народний депутат від «Батьківщини» Олексій Кучеренко заявив під час ефіру «Ток-шоу № 1» на каналі Україна 24, передає пресслужба партійного осередку.

«Я хочу, щоб всі українці зрозуміли – Національна комісія, так званий тарифний регулятор, утримується за рахунок нашої з вами плати за електроенергію, за газ, за комуналку, тобто в тарифах «сидить» їх утримання», – зазначив політик.

За його словами, в компанії міра відповідальності – нуль. 

«Усі компанії та ринки у збитках: Укренерго, Центренерго, ГарПок,  газовий ринок, комуналка, теплокомуненерго. А ці хлопці розповідають нам байки про незалежні органи та великі матерії», – наголосив Олексій Кучеренко.