Олексій Кучеренко: Нафтогаз грабуватиме місцеві бюджети через ТКЕ

Народний депутат від «Батьківщини» Олексій Кучеренко розповів як будуть покриватися борги українців за газ у програмі «Сьогодні Ввечері» на телеканалі «Україна 24». Про це повідомляє пресслужба Київського міського партійного осередку. 

«Треба аналізувати не лише борги населення за комуналку, а ще і борги, які утворилися підприємствами теплокомуненерго за газ – це 24 млрд грн. В тарифах на тепло, які останнього опалювального сезону виставлялися українцям, закладена збиткова ціна на газ – 4,3 грн за куб. А НАК «Нафтогаз» виставляє 8,3 грн за куб», — сказав він.

Депутат пояснив, що борги за комуналку люди покриватимуть своїми податками.

«Тобто це тарифи, які збиткові для теплокомуненерго, люди їх почали гасити з випередженням (тобто за зиму зробили борги та зараз намагаються загасити), але водночас підприємства заборгували «Нафтогазу» величезну суму – 24 млрд грн. Цю суму так чи інакше все одно заплатять люди, але не напряму через тарифи, а через місцеві бюджети, через свої податки. Ця статистика нікого не радує. Всі підприємства теплокомуненерго і мери збентежені, бо в них будуть забирати ці великі для них гроші», — сказав він.