Олексій Кучеренко: «Нафтогаз» за останніх 5 років не доплатив 75 млрд грн до держбюджету

У п’ятницю ввечері, 16 жовтня, під час соціально-політичного ток-шоу на телеканалі Інтер «Мир чи війна», народний депутат від «Батьківщини» та кандидат в мери Києва Олексій Кучеренко розповів про аудит «Нафтогазу» та опалювальний сезон, який наближається.

«Вони категорично проти аудиту НАК «Нафтогазу», хоча, як на мене, коли вони прийняли владу від попередників, вони самі в першу чергу мали би бути зацікавлені в цьому аудиті. Цей аудит зробив буквально місяць тому Держаудитслужба. Він буде вироком суду, я вам гарантую. Вирок такий: «Нафтогаз» за останніх 5 років не доплатив 75 млрд грн до держбюджету. Я дав одразу запит, хотів подивитись результати аудиту. Сьогодні отримав відповідь: оскільки СБУ відкрила справу, стосовно цього, то це вже – секрет, держтаємниця і мені не дали відповіді», — розповів Олексій Кучеренко.

Парламентар також задається запитанням: як так сталось, що «Нафтогаз» був у нас гіперприбутковим та лише за півроку 2020 він показав збитків на 11,5 млрд грн. 

«Чому Коболєв не на допитах? Чому Коболєв зараз подав свій проект фінансового плану, за яким він ще більше хоче підвищити собі гонорари і свій середній гонорар по компанії?», – запитує політик.

Також Кучеренко зазначив, що поки не буде прозорого публічного аудиту компанії, ми будемо сперечатись без кінця.