Олексій Кучеренко: Платіжки за березень і квітень доб’ють українців

В Україні продовжують зростати борги за комунальні послуги. На кінець січня борг населення становив 81 млрд гривень, а до кінця опалювального сезону він може сягнути 95 млрд. Примітно, що не сплачують за спожиті ресурси не лише ті, у кого немає можливості, а й середній клас.

Народний депутат від «Батьківщини» Олексій Кучеренко висловив свою думку про стан заборгованості на каналі Апостроф TV, передає пресслужба партійного осередку.

«36% українців готові вийти на протести проти підвищення тарифів, проте, перспектив таких протестів в Україні немає. Теоретично, ми перезимували. Хоча люди вже отримують платіжки за лютий по повній програмі. Тарифи на тепло точно чіпати ніхто не буде, а ціна на газ…», – сказав політик.

Народний депутат наголосив, що уряд ще визначається зі своїм ринком та регулюванням. 

«Вони сьогодні мусять з одного боку всіх переконувати, що це ринкове ціноутворення, а з іншого – що це державне регулювання ринку. Як уряд поводитиметься – не знаю. Борги однозначно будуть накопичуватися. Динаміка катастрофічна. Лише за січень плюс 7,4 млрд боргів, а це + 12%, якщо я не помиляюся. На кінець опалювального сезону буде 90-95 млрд боргу», – сказав він.