Олексій Кучеренко: Проведення повного аудиту діяльності КМДА та Київради – першочергове завдання

Проведення повного аудиту діяльності КМДА та Київради. Таке першочергове завдання в якості мера бачить кандидат на посаду міського голови Києва від «Батьківщини» Олексій Кучеренко. Про це політик заявив в інтерв’ю ІВ «Новий формат», передає пресслужба столичного партійного осередку.

Олексій Кучеренко наголосив, що без повного аудиту фінансової системи та аналізу ефективності використання бюджетних коштів неможливо рухатися далі й говорити про стратегію розвитку міста.

«Я чув, що висунення моєї кандидатури спричинило серйозні хвилювання в деяких офісах. Я обов’язково розірву всі ці корупційні схеми, які, на жаль, існують, вони просто розквітли у столиці. Я знаю як це зробити. Це досягається прозорістю в діяльності столичної влади і підтримкою киян», – підкреслив Олексій Кучеренко.
Претендент на крісло столичного мера Олексій Кучеренко озвучив такі пріоритети після перемоги на місцевих виборах 25 жовтня.

«Повний аудит фінансової і бюджетної системи міста з перерозподілом витрат на користь киян. Інфраструктурний аудит і модернізація, безпека і комфорт проживання мешканців Києва. Аудит житлової, комунальної сфери, мереж, теплотрас, водопостачання, каналізації, «втомлених» мостів. Оперативне розв’язування транспортного колапсу Києва, адже години, витрачені у трафіках, краще провести з рідними. Встановлення для мешканців столиці справедливих тарифів на житлово-комунальні послуги та повноцінний захист споживача», – підкреслив Олексій Кучеренко.

«Чи зможе «Батьківщина» змінити ситуацію, змінити Київ, зробити прорив? Я і наша команда готові до цього. Але прорив мають зробити і кияни – насамперед, у розумінні серйозності свого вибору. Інакше ще глибше загрузнемо у цьому болоті», – зазначив Олексій Кучеренко.