Олексій Кучеренко: Рахункова палата перевірить бонуси і премії керівництва НКРЕКП

Спрямував звернення на Рахункову палату і щиро сподіваюсь, що Рахункова палата перевірить ефективність витрати бюджетних коштів на незрозумілі бонуси керівництву НКРЕКП, надбавки, премії й додаткові оплачувані відпустки. Можливо тоді ми отримаємо відповідь, як так трапилося, що в коронавірусну кризу, коли доходи більшості населення скоротилися, зарплата нелегітимних членів НКРЕКП виросла у 2 рази

Про це повідомив перший заступник голови комітету Верховної Ради з питань енергетики Олексій Кучеренко на своїй сторінці в Facebook, передає пресслужба столичного партійного осередку «Батьківщини».

За його словами, Рахункова палата повинна проаналізувати наслідки конкретних рішень НКРЕКП. Адже чиновники приймали рішення з численними порушеннями, що призвело до збитків державних компаній і необґрунтованих витрат бюджетних коштів.

«Пропоную розпочати з визначення збитків від створених регулятором схем «торгівлі повітрям». Дати оцінку ноу-хау під назвою «настанова НКРЕКП», яку регулятор вигадав, аби вплинути на порядок використання кредитних коштів державним підприємством «Гарантований покупець». Конкретні приклади найбільш кричущих зловживань я надав Рахунковій палаті», – додав політик.

Він наголосив, що чекає від Рахункової палати конкретної оцінки збитків, які державному бюджету завдала діяльність нинішнього складу НКРЕКП.

«Я особисто вважаю членів та членкинь цього органу непрофесійними імітаторами та корупціонерами», – заявив Олексій Кучеренко.

Надаємо, за даними декларацій членів НКРЕКП, середня заробітна плата за 2020 рік зросла в середньому у 2 рази до 200 000 грн на місяць. Ця сума не включає щоквартальні премії в розмірі 50%, які приймаються окремим рішенням НКРЕКП.