Олексій Кучеренко: Штрафи за неправильне паркування мають йти на будівництво паркінгів, а не на прибутки приватним евакуаторам

В Києві не так давно запрацювала система з евакуювання автівок. Це європейський досвід, але я не бачив, щоб в Європі все відбувалося так, як у нас. В Києві – це бізнес. Для того, аби забрати автівку зі штрафмайданчика, потрібно виплатити в середньому 2,5 тис гривень. Маємо порахувати: а скільки грошей з цього бізнесу йде в міський бюджет?

Про це кандидат в мери Києва від “Батьківщини” Олексій Кучеренко заявив під час брифінгу у Відкритому штабі “Батьківщини”, передає пресслужба.

“В Європі все працює наступним чином: 2 контролера роблять фото, фіксують порушення й виписують штраф. Якщо порушник не сплатив штраф 200-300 евро, ця особа може втратити право водити автівку. Собівартість такої операції – це не ганяти евакуатори. В Європі гроші від порушників закону йдуть в бюджет. Мені здається, що ми зробили бізнес для приватної компанії. А мали б створити нормальну систему з виховання наших людей і використання грошей, які вони сплачують у вигляді штрафів на побудову багатоповерхових паркінгів. Саме так робиться в усьому цивілізованому світі”, – сказав політик.

За його словами, команда “Батьківщини” разом з киянами мають все чітко зробити, аби контролювати кожну копійку бюджету.

Брифінг Олексія Кучеренка та кандидатів в депутати Київради від ВО “Батьківщина”(НАЖИВО).

Опубліковано Батьківщина. Київ Пʼятниця, 16 жовтня 2020 р.