Олексій Кучеренко: Столична влада затягує судовий процес щодо незаконних тарифів на утримання прибудинкових територій

Я вчергове не побачив представників КМДА на засіданні Окружного адміністративного суду Києва. Це означає, що 2100 співробітників, яких ми утримуємо за наші податки вп’яте не знаходить час прийти на суд. Вони вчергове не ознайомилися з нашими пропозиціями та зауваженнями, наданими рік тому. Тому засідання по цій справі перенесено. Про це заявив кандидат в мери Києва від “Батьківщини” Олексій Кучеренко, передає пресслужба.  

У четвер, 22 жовтня, мало відбутись засідання Окружного адміністративного суду міста Києва про розгляд справи за позовом Спілки власників житла України Олексія Кучеренка щодо незаконності розпорядження КМДА №668 від 6-го червня 2017-го року. Відповідно цього розпорядження, 8367 житловим будинкам Києва було підвищено тарифи на утримання будинків і прибудинкової території. Раніше Кучеренко виграв суд в перших двох інстанціях, однак столична влада подала касаційну скаргу і суддя без виклику сторін таємно прийняв рішення про відправлення справи на повторний розгляд в першій інстанції. 

“Нам з вами роками виставляють незаконні платіжки. Справа честі та надзавдання – довести процес до перемоги. Я доб’юся перерахунку і поверну киянам гроші, які вони переплатили. В середньому на кожну квартиру люди отримають по 1500-2000 гривень. Таким чином ми зможемо вийти на міську програму капітального ремонту застарілого житлового фонду”, – запевнив Кучеренко.

За його словами, на жаль, в Україні подібна схема з тарифами побудована в комунальних, енергетичних та інших сферах.

Парламентарій повідомив, що чергове засідання по справі має відбутись 26 листопада об 11:20.