«Батьківщина» висунула кандидата в мери Києва та представила список депутатів до міської ради

Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» висунуло кандидатом на посаду міського голови Києва на чергових місцевих виборах, призначених на 25 жовтня 2020 року, народного депутата, міністра з питань житлово-комунального господарства України в  другому уряді Юлії Тимошенко Олексія Кучеренка. Відповідне рішення ухвалене на конференції Київської «Батьківщини» у понеділок, 21 вересня.

Кандидатуру Кучеренка одностайно підтримали усі учасники конференції, передає пресслужба.

Перед голосуванням Кучеренко зазначив, що «сьогоднішня ситуація в Києві стає загрозливою для майбутнього киян, для наших дітей і онуків». 

«Київ знаходиться, і це моє глибоке переконання, у дуже потужній, системній управлінській кризі. Ця управлінська криза, пов’язана з непрофесійною системою управління Києвом. Вона сьогодні проявляється в нескінченних заторах, в глибокому інфраструктурному колапсі, у «втомленості мостів»… те ж саме стосується зношеної комунальної інфраструктури і тисяч будинків, в яких проживають кияни», – зазначив він.

Кучеренко перерахував головні пріоритети своєї передвиборчої програми, зокрема серед них безпека і комфорт проживання киян, підвищення привабливості Києва для туризму та ведення бізнесу; благоустрій; дороги та вулиці безпечні для пішоходів; чистота на вулицях і на прибуткових територіях; вирішення проблеми поводження із сміттям, вирішення проблем недобудов.

Важливе місце серед пріоритетів Кучеренко відводить розв’язанню транспортних проблем. «За 1 рік ми з вами, як єдина команда, обіцяємо киянам, що час який вони проводять в заторах, скоротиться вдвічі. Це абсолютно реально зробити і за рахунок управлінських рішень, і за рахунок ефективного використання бюджетних і небюджетних коштів. Бо вирішити проблему транспорту виключно за бюджетні кошти неможливо – Київ має бути відкритий для повномасштабних інвестицій», – сказав Кучеренко.

Також Кучеренко пообіцяв не залишити без уваги питанням покращення стану навколишнього середовища у Києві і реалізації програми реконструкції міського житла.

Крім цього делегати конференції затвердили передвиборчі списки кандидатів від «Батьківщини» до Київської міської ради. До першої п’ятірки кандидатів по списку партії увійшли Олексій Кучеренко, голова Київської міської «Батьківщини» Віталій Нестор, правозахисник Денис Москаль, експерт з державної політики щодо розвитку підприємництва Олександра Кужель і педагог Ольга Гoцуляк.