За ініціативи фракції «Батьківщина» в Київраді для киян та гостей столиці парк «Вічної Слави» облаштують парковкою на 55 автівок.
Відповідне звернення до Департаменту транспортної інфраструктури виконавчого органу Київради направив голова фракції «Батьківщина» в Київраді Денис Москаль, передає пресслужба партійного осередку. В свою чергу «Київтранспарксервіс» підтримав включення спеціально обладнаних паркувальних майданчиків у Парку «Вічної Слави».
«Це дозволить розвантажити навколишні дороги від незручно припаркованих автівок та підвищить безпеку машин, пішоходів та інших учасників руху», – зазначає Денис Москаль.
Нагадаємо, що парк був відкритий у 1894 році, має площу 18.37га. Його початкове планування не збереглося до наших днів, а загальна площа значно збільшилась з часом. Він розташований на крутому схилі в Печерському районі міста Києва. У верхній частині парку знаходяться два меморіали. Перший з них присвячений трагедії Голодомору 1932-1933 років і до його складу входять Національний музей «Меморіал жертв Голодомору» відкритий у 2008 році, скульптура дівчинки з колосками в руках «Гірка пам’ять дитинства», скульптури янголів, алея «Чорні дошки». Другий – це Меморіал Вічної Слави, відкритий 6 листопада 1957 року. До нього входять 27 метровий обеліск на могилі невідомого солдата, біля якого горить вічний вогонь та Алея Полеглих Героїв. Автори цього меморіалу – скульптор Іван Першудчев, архітектори Авраам Мілецький, В. Бакланов та Л. Новіков.
Крім цього, в березні 2021 року Меморіальний центр Голокосту «Бабин Яр» представив нову інсталяцію «Погляд у минуле» до 60-х роковин Куренівської трагедії. Інсталяція авторства українського культурного діяча, художника і письменника Олега Шовенка з’явилась у Бабиному Яру саме на тому місці, де прорвало дамбу і сформувалась перша смертоносна хвиля мулу, що переросла у потужний селевий потік, який затопив житлові квартали та забрав життя щонайменше 145 людей.