Партія «Батьківщина» оголосила першу п’ятірку свого списку

Партія ВО «Батьківщина» під час XIV з’їзду партії представила першу п’ятірку учасників політсили, які братимуть участь у дострокових виборах Верховної Ради 21 липня 2019 року.

Перша п’ятірка списку партії:

Юлія Тимошенко;

Сергій Тарута;

Валентин Наливайченко;

Сергій Соболєв;

Олена Кондратюк.

«Я пишаюсь нашою командою. Якби нам сьоогодні треба було очолювати напрямки становлення та відродження України, у нас доба би пішла на те, щоб запропонувати країні найкращих фахівців. Це велика сила нашої команди. Ми віримо, що можливо змінити все», – заявила Юлія Тимошенко.

Водночас третій номер списку Валентин Наливайченко заявив під час з’їзду партії: «Ця команда має визнаний всіма фахівцями план дій для країни – «Новий курс України». Він для країни професіоналів, для країни патріотів. І тому наше місце тут і зараз із цим курсом рухатися вперед».

За його словами, сьогодні українці прагнуть справедливості і зміни, за які так довго боролися.

«Я чітко переконаний і знаю людину, яка ніколи і нічим не зрадила жодного українця. Юлія Тимошенко завжди була і є проти корупції. І ціною життя, посад зупиняла корупціонерів», – наголосив він.

Політик нагадав, як саме за прем’єрства Юлії Тимошенко була зупинена контрабанда, не було офшорів у можновладців, саме тоді підвищувались зарплати, пенсії, соцгарантії.

Зі свого боку Сергій Тарута зазначив, що на президентських виборах країна обрала реальні зміни, а для цього треба, щоб прийшли до влади професійні люди, які доказали своїм життям успіх.

За його словами, команда «Батьківщини» відрізняється від інших команд тим, що в них є ноу-хау: «Вони знають, як робити, що робити. І є команда для цього. «Новий курс», стратегія розвитку країни – це те, що може врятувати нашу країну. Ми переможемо».

 

Перша п'ятірка «Батьківщини»

1. Зрозуміло:) 2. Сергій Тарута – Sergiy Taruta3. Валентин Наливайченко4. Сергій Соболєв5. Олена Кондратюк… …і ще сотні, тисячі, десятки тисяч людей з усієї Україні. Це наша команда, яка готова втілити в життя всі ті зміни, про які мріють люди. «Батьківщина» йде перемагати. Нам потрібна коаліція дій. Не змін, не обіцянок, а коаліція дій. Щоб кожен українець відчув зміни.З нас – результат за 100 днів!

Опубліковано Юлією Тимошенко Понеділок, 10 червня 2019 р.