Перша група уповноважених з ЖКГ від Центру захисту киян готова до роботи

24 особи вже стали уповноваженими з житлово-комунальних послуг.

Кияни завершили курс навчання правам і можливостям користування прибудинковою територією, дізналися, як грамотно звертатися у ЖЕК, як створити власне ОСББ, які обов’язки у ОСББ та ЖЕКу. А також, як за необхідності правильно вимагати перерахунки тарифів та сплачувати лише за ті послуги, які реально надаються.

Проект «Рух уповноважених із ЖКГ» полягає у проведенні навчання для киян, щоб вони могли самостійно контролювати якість послуг, які отримують.

Курс складається із модулю «Надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкової території», який включає лекційне та практичне заняття. На лекційному занятті розглядають усі актуальні та проблемні питання, а на практичному – навчають грамотно складати різні форми заяв та запитів до ЖЕКів, оформлювати запити керуючих компаній тощо. В рамках заняття слухачам також проводять детальний інструктаж про те, як створити ефективне ОСББ.

Найкорисніше те, що ці курси не одноразові. Навчання продовжується і після отримання посвідчення уповноваженого з ЖКГ. Кияни самостійно обирають актуальні та проблемні для них питання як тему для заняття. А викладач курсу, юрист та керівник юридичного департаменту Центру захисту киян Юрій Власенко, розробляє відповідно до потреб слухачів.

Навчання безкоштовне. Центр захисту киян забезпечує слухачів усіма необхідними для навчання методичними матеріалами, підтримкою експертів та юристів. За умови успішного відвідування всіх занять курсу, слухачі отримують посвідчення уповноважених з питань ЖКГ встановленого зразка.

Заняття відбуваються щосуботи з 12.00 до 16.00 за адресою вул. Городецького, 4.

Аби записатися на навчання – телефонуйте на безкоштовну гарячу лінію 0 800 30 2019. Всі послуги Центру захисту киян БЕЗКОШТОВНІ.