Депутат «Батьківщини» завітала на перший дзвоник до оболонських шкіл

Депутат Київради від партії «Батьківщина» Ольга Веремеєнко завітала до школи №285 та №18 та привітала першокласників із Днем Знань.

Про це повідомляє прес-служба Київської «Батьківщини».

Ольга Веремеєнко подарувала школярам нові книги для навчання.

«Впевнена, що ці книги допоможуть відкрити багато нового та цікавого. Вчіться, пізнавайте, творіть! А батькам та вчителям бажаю терпіння та мудрості!», – зазначила депутат.

Нагадаємо, 30 серпня Ольга Веремеєнко проінспектувала стан шкіл 69 округу в Оболонському районі. Виявилося, що не всі ЗНЗ готові прийняти учнів 1 вересня. Ремонтні роботи не були вчасно закінчені в школах №285 та №18.

За словами депутата, у ЗНЗ  №18 ситуація гірша. Вікна замінені, але відкоси не зроблені. Стіни штукатурять, поручні ще фарбують Підрядник ще не починав ремонт у деяких приміщеннях та брався за навіс над центральним входом.

«Робота кипить по всім фронтам: і утеплення фасаду, і заміна вікон, і капітальний ремонт центрального входу школи, і навіть актова зала. Школа змінюється на очах. Це результат спільної плідної роботи батьків, адміністрації школи та моєї приймальні. Але, на жаль, роботи не будуть закінчені до 1 вересня. Підрядник не встигає», – повідомила депутат.