Оболонці та Київська «Батьківщина» відстоюють права ЖБК та ОСББ

Депутат Київради від «Батьківщини» Володимир Старовойт разом із оболонськими активістами продовжує відстоювати права ЖБК та ОСББ в м. Києві.

Про це повідомляє прес-служба «Батьківщини» міста Києва.

На засіданні постійної комісії Київради з питань містобудування, архітектури та містобудування підтримали проект рішення «Про звернення Київської міської ради до Кабінету Міністрів України щодо затвердження порядку про безоплатну передачу земельних ділянок співвласникам багатоквартирних будинків».

Ще в травні 2017 року за підтримки Володимира Старовойта мешканці оболоні внесли на розгляд до міської ради місцеву ініціативу щодо скасування земельного податку для ОСББ та житлових кооперативів. Після тривалого розгляду цього питання на найближчій сесії Київради розглянуть рішення про зниження податку в 10 разів.

За словами Володимира Старовойта наступним кроком стане створення пільгових умов ЖБК і ОСББ при оформленні земельних ділянок у власність.

«Я щиро вдячний активним оболонцям з мого виборчого округу, які в черговий раз стали одними з ініціаторів вирішення болючого питання для більшості ЖБК та ОСББ. Міська влада вже давно мала б повернутись обличчям до мешканців будинків, які власними силами наводять лад у власному домі. В першу чергу – це ОСББ та ЖБК. На сьогоднішній день оформлення земельної ділянки у власність коштує в середньому від 20-60 тис. грн. Для більшості ОСББ та ЖБК це не підйомні кошти. Адже місто має створити максимально лояльні і комфортні умови для функціонування ОСББ. Вирішення питань з земельним податком та оформленням земельних ділянок стане додатковим імпульсом в процесі створення ОСББ», – повідомляє депутат.