Привітання столичної «Батьківщини» з різдвяно-новорічними святами

Вітаємо всіх нас із ще одним роком боротьби за розвиток України, за чітке окреслення її кордонів на всесвітній мапі. Ще один рік, у якому були злети і падіння,  розвиток і статика,  помилки і правильні рішення.

Віримо і сподіваємося, що кожному  українцю більше щастило в особистому житті, у родинному, у збереженні сімейного вогнища, зміцненні духу і гуртування.

Адже, на жаль, великого прогресу на політичній арені Україна за цей рік не здобула. Управлінських помилок більше, ніж правильних рішень.

Помилки слід виправляти. Ми хочемо вас запевнити,  нам це під силу. Українська нація  не дарма славиться від козачих часів міцністю духу, силою волі, мудрістю і розумом.

У соціально-економічному векторі, швидше за все, у прийдешньому році, потрібно змінювати координати і напрямок. Час від Революції гідності дав змогу зрозуміти, хто справжній прихильник нашої держави, а хто є внутрішнім ворогом.

Бажаємо державі таких реформ, які б дали змогу громадянам відчувати себе захищеними.

Попри все,  різдвяно-новорічні дні наділені магією свята. Тому гарного настрою, гуртування з рідними і близькими по духу людьми. Бо у єдності  – сила. То ж міцнійте, гуртуйтеся, радійте. Гарних звісток, приємних вражень і здійснення бажань.

Наш колектив столичної «Батьківщини» завжди радо і надалі допомагатиме вирішувати всі важливі для вас питання.