Тетяна Меліхова: Кияни приходять на прийом громадян з різними проблемами – вирішую їх

Меліхова Тетяна Іванівна, депутат фракції «ВО «Батьківщина» в Київраді, розповіла про невигадані історії з її особистого прийому громадян.

Учасник АТО, якому дали земельну ділянку на болоті.

Власники знесених МАФів за адресою: пров. Політехнічний, 2. Були усі документи на діяльність, виграли суд щодо неправомірних дій влади. Вони втратили не лише робочі місця, власну справу, а й товар, який знищили під час зносу кіосків. Дехто мав товару на 200 тис грн.

Обурена мешканка будинку за адресою: Гната Юри, 1, у дворі якого зрізали здорові багаторічні дерева. Вона вже домоглася покарання комунальників за те, що ті безпідставно знищили зелені насадження. Але не може домогтися, щоб на місці спилених дерев висадили нові.

Воїн-інтернаціоналіст, який 19 років стоїть в черзі на отримання житла.

Ошукані вкладники. 162 людини вклали кошти в будівництво, землю під яким хочуть передати шахраю, як вони вважають.

Проте приходять і ті, хто подякує за розпочаті роботи, як-от наприклад,  з асфальтування міжквартального проїзду двору будинку за адресою: вул. Якуба Коласа, 21.
Гроші на цей ремонт були включені за моєї пропозиції як депутата обраного на Микільської Борщагівці у бюджет ще 2016 року.
Минулого року комунальникам не вистачило часу для здійснення робіт – дотягли до снігу, нічого не зробили.

З моєї подачі гроші на ремонт були передбачені і на 2017 рік. Цього року знову ледь не дотягли до снігу. Але завдяки моїм постійним нагадуванням таки розпочали ремонт. З чим і вітаю жителів будинку!