Слухачі ХІ набору «Школи політичного успіху» завершили навчання

Днями слухачі ХІ набору «Школи політичного успіху» завершили навчання. Проект проходить за ініціативи «Батьківщини Молодої» міста Києва.

Як повідомляє прес-служба Київського міського партосередку, навчальна програма включала лекції, дискусії та тренінги від народних депутатів України, відомих політтехнологів, журналістів, представників органів місцевого самоврядування та громадських діячів. Учасники мали змогу попрактикуватись у координації роботи політичних партій, веденні виборчої кампанії та моделюванні роботи парламенту.

«Ці два місяці навчань – це було дійсно круто і це все завдяки вам! Ми дякуємо кожному, хто так старанно та наполегливо пройшов цей не легкий шлях і отримав неймовірний досвід та цінні знання. Ви дійсно круті»,  – зазначають організатори курсу.

Мета школи − підвищити рівень політичної освіти молоді, залучити її до активної участі в політичному та громадському житті країни, поділитись з нею знаннями про те, як ефективно реалізувати свої лідерські якості в умовах сучасного політичного життя України.

Навчання триває 2 місяці у форматі 2 заняття на тиждень у позаробочий час. Стати учасниками Школи можуть молоді люди віком від 17 до 30 років, які проживають у Києві та Київській області і пройшли відбір.