Стажери завершили практику у Ігоря Галайчука

Днями стажери завершили практику у депутата Київради від «Батьківщини» Ігоря Галайчука. Молодь мала можливість долчитися до Громадського бюджету, Kyiv Smart City, взяти участь засіданнях комісій Київради.

Як повідомляє прес-служба Київської міської парторганізації, Євген Когтін, Олександр Висоцький та Ірина Якимчук проходили стажування з 20 травня 2019 року по 1 серпня 2019 року.

«Я задоволений роботою своїх стажерів, я побачив у їх очах бажання вчитися та пізнавати щось нове. Приємно спостерігати, що у нас є молодь яка цікавиться життям Києва та місцевим самоврядування. Бажаю кожному рухатися далі та не зупинятися на досягнутому», – сказав Ігор Галайчук.

Голова Юридичного факультету КПІ Ірина Якимчук переконана, що стажування стало відправною точкою у вирішенні життєвого шляху.

«Це були неймовірно дні проведені у стінах Київської міської ради. Вони дали мені нові цінні навички та знайомства. Було цікаво слідкувати за засіданнями комісій КМР та відвідати вокршоп з питань Громадського бюджету», – прокоментувала стажерка.

Голова студентської ради НУХТУ Олександр Висоцький подякував за отримані навички команді Ігоря Галайчука, та окремо за роботу із Kyiv Smart City. Він пообіцяв далі розвивати цю тему в своєму університеті. В свою чергу, студент Юридичного факультету КНТЕУ Євген Когтін висловив подяку за новоотриманні знання у веденні проектів.