Столична «Батьківщина Молода» оголосила відбір слухачів на «ХI Школу політичного успіху»

Запрошується активна молодь Києва та Київської області взяти участь у відборі на «ХI Школу політичного успіху», яка проходитиме протягом жовтня-листопада 2019 року!

Навчальна програма Школи включатиме лекції, дискусії та тренінги від народних депутатів України, відомих політтехнологів, журналістів, представників органів місцевого самоврядування та громадських діячів. Учасники матимуть змогу попрактикуватись у координації роботи політичних партій, веденні виборчої кампанії та моделюванні роботи парламенту.

Голова Київської «Батьківщини Молодої» Олексій Захарченко наголошує, що мета школи − підвищити рівень політичної освіти молоді, залучити молодь до активної участі в політичному та громадському житті країни, поділитись з нею знаннями про те, як ефективно реалізувати свої лідерські якості в умовах сучасного політичного життя України.

«Навчання у «Школі політичного успіху» дає не лише знання, а й шанс долучитися до реальної політики. Кращі випускники наших шкіл у різних містах України мають можливість стати кандидатами в депутати від ВО «Батьківщина» або помічниками депутатів на різних рівня», − сказав Олексій.

Участь у Школі БЕЗКОШТОВНА!

Навчання триватиме 2 місяці у форматі 2 заняття на тиждень у позаробочий час.

Місце навчання: м. Київ, вул. Турівська, 13.

Орієнтовна дата відкриття Школи – 1 жовтня 2019 року.

Стати учасниками Школи політичного успіху можуть молоді люди віком від 17 до 30 років, які проживають у місті Києві та Київській області і пройшли відбір.

Для участі у відборі до Школи необхідно зробити лише два кроки:
1. Заповнити заявку на участь у Школі – http://bit.ly/2jZ0Oct
2. Вподобати сторінку Батьківщина Молода м. Київ на Facebook – https://www.facebook.com/KyivBM та слідкувати на ній за анонсами та новинами Школи.

Дедлайн подачі заявок до 22 вересня включно.

Результати відбору будуть оголошені 27 вересня на офіційній сторінці «Батьківщина Молода м. Київ».

Офіційна подія набору Школи тут − https://www.facebook.com/events/492167948020492/

За додатковою інформацією звертайтеся до координатора Школи за телефоном:– Віта Лазоренко, тел.: 098-982-73-36, e-mail: k2020192lvv@gmail.com