Столична «Батьківщина» приєдналася до Всеукраїнської ходи на захист прав дітей і сімей

В суботу, 8 червня, за участі депутатів Київради від «Батьківщини» та ВГО «Жінки Батьківщини» відбулася щорічна Всеукраїнська хода на захист прав дітей і сімей під гаслом «Сім’я – серце України!».

Як повідомляє прес-служба Київської міської парторганізації, хода стартувала у парку ім. Т. Шевченка, де відбувався святковий концерт. Після цього учасники Ходи на чолі з главами Церков і релігійних організацій рушили по вулиці Хрещатик до площі Конституції, що біля Верховної Ради.

Цього року Всеукраїнська Хода на захист прав дітей і сімей відбулася вже вчетверте. Депутат Київради від «Батьківщини» Тетяна Меліхова переконана, що акція має беззаперечну суспільну важливість і прийняти участь в цьому заході – означає ще раз підкреслити свою позицію щодо сімейних цінностей з метою збереження генофонду та продовження роду. Сімейна політика – одне з найактуальніших питань для українського суспільства, яке має стати пріоритетним в державі.

«Я, в першу чергу, як жінка і як голова Київського осередку ВГО «Жінки Батьківщини», хочу наголосити на необхідності привернути увагу суспільства та влади на моральні й духовні основи сім’ї, необхідні для гармонійного виховання та здорового розвитку дітей. Адже, здорова гармонійна родина – це здорова нація і процвітаюча країна», – зазначила на своїй сторінці Фейсбук секретар фракції «Батьківщина» в Київраді Тетяна Меліхова.