Столична команда «Батьківщини» взяла участь у Форумі єднання

Всеукраїнський з’їзд партії «Батьківщина», який відбувся 22 січня, у день 100-річчя Соборності, одноголосно висунув Юлію Тимошенко кандидатом на пост Президента України.

Про це повідомляє прес-служба київської міської парторганізації.

Нещодавно, на честь Дня Соборності України, кияни утворили живий ланцюг, символічно об’єднавши обидва береги Дніпра. Серед учасників заходу були присутні депутати від фракції «Батьківщина» у Київраді, симпатики політсили та партійці.

В той самий день, під час урочистого з’їзду партії, 10 000 делегатів з усіх куточків України підтримали кандидатуру Юлії Тимошенко на пост Президента України. Київська команда Юлії Тимошенко відвідала захід у повному складі.

Лідер «Батьківщини» подякувала родині та команді за підтримку та довіру і заявила, що ні на крок не відступить від своєї мети – побудови Великої України.

«Ми не маємо права знову втратити наступне п’ятиріччя, приводячи до влади тих, хто непомірно любить гроші, але не любить Україну. Саме тому я йду в президенти!» – заявила лідер «Батьківщини».

Підтримати Юлію Тимошенко під час висунення на пост президента прийшли воїни АТО, зокрема і захисники Донецького аеропорту, провідні експерти, які розробляли із лідером Новий Курс, а також її найближчі соратники, серед яких й представники фракції «Батьківщина» у Київраді й інша частина столичної команди лідера політичної сили.