Святошин: Великодневі вітання будинку-інтернату

Благодійники спільно з Українською православною церквою Київського патріархату передали великодні вітання вихованцям Святошинського будинку-інтернату.

18 квітня, настоятель Свято-Феодосіївського чоловічого монастиря м.Києва арихимандрит Макарій відвідав Святошинський дитячий будинок-інтернат.

Захід підтримали благодійники, зокрема Владислава Молчанова та Володимир Бондаренко, голова фракції ВО «Батьківщина» у Київраді.

Отець Макарій з командою привіз до столу дітям та їх вихователям паски, соки, фрукти. У стінах закладу пролунала молитва, церковна пісня, окроплено діток святою водою.

Постійна опіка над дітьми закладу одразу помітна. Діти отця Макарія знають, радо зустрічають, просяться на службу. І персонал, і вихованці сиротинця вдячні за постійну увагу.

«Сьогодні ми дякуємо отцю Макарію, який приїхав і привіз у Святошинський дитячий інтернат дітям-сиротам пасочки, апельсини, яблука, соки. Діти дуже задоволені. І ця освята, церковна пісня – не завжди всі ходять до церкви, а сьогодні ми відчули Пасху», – поділилася враженнями вихователька сиротинцю пані Наталія.

Святошинський дитячий будинок-інтернат є соціально-медичною установою II профілю для постійного проживання хлопчиків віком від 4 до 18 років з глибокою розумовою відсталістю, які можуть самостійно пересуватися і обслуговуватися, потребують стороннього догляду, побутового і медичного обслуговування.