Тетяна Меліхова: більшість земельної комісії проголосувала за проект рішення щодо експлуатації ТОВ «Печерський ринок»

Провладна більшість земельної комісії з другої спроби проголосувала за проект рішення за дозвіл на початок експлуатації ТОВ «Печерський ринок» незаконно побудованих нежитлових приміщень. Цим рішенням нинішня влада намагається узаконити одіозні дії команди Черновецького.

У 2008 році тодішня більшість Київради – команда Черновецького – віддала під експлуатацію та реконструкцію Печерського ринку та будівництва на 8 сотках по вул. Кіквідзе, ½ багатофункціонального торговельно-офісного центру. У 2009 році вона внесла зміни до цього рішення і виключила з нього слова «для експлуатації та реконструкції Печерського ринку», залишивши «будівництва багатофункціонального торгового та ринкового центру на місці Печерського ринку».

Не уклавши за 10 років з Київрадою договору оренди землі забудовник і визнав на нього право власності в судах на нежитлові приміщення закладу торгівлі.

Але незважаючи на це йому не завадило нахабства прийти в Київраду і просити внести зміни до попереднього рішення Київради, а саме дозволити почати експлуатувати цей нежитлові приміщення.

Але це абсурд! Не можна вносити зміни до рішення Київради, яке фактично втратило чинність, так як забудовник не уклав договір оренди на земельну ділянку. Тепер треба дочекатися висновків управління правового забезпечення Київради щодо цього питання.

За такий м’яко кажучи сумнівний проект депутати фракції «Батьківщина» у Київраді і я особисто 13.06.18 на засіданні земельної комісії не голосували.