Тетяна Меліхова: Черговий крок до майбутнього метро на Троєщину

Черговий крок до перемоги на користь киян та майбутнього метро на Троєщину.

6 листопада постійна комісія з питань місцевого самоврядування змогла зібрати кворум і, нарешті, розглянула та підтримала проект рішення Київради за моїм поданням «Про звернення Київської міської ради до Президента України та Кабінету Міністрів України щодо виділення коштів на будівництво ліній метро на житловий масив Троєщина у м. Києві»

Розумію, що ця тема вже викликає оскому, але мушу про це говорити, щоб проект рішення не загубився серед інших «невідкладних і важливих».

Попереду ще погодження даного проекту рішення у юристів та розгляд на сесії Киівради. Контролюватиму це питання, тому що вважаю, що завжди потрібно доводити почату справу до кінця.

Друзі!!! Чудова новина!Черговий крок до перемоги на користь киян та майбутнього метро на Троєщину. Сьогодні, постійна комісії з питань місцевого самоврядування змогла зібрати кворум і, нарешті, розглянула та підтримала проект рішення Київради за моїм поданням «Про звернення Київської міської ради до Президента України та Кабінету Міністрів України щодо виділення коштів на будівництво ліній метро на житловий масив Троєщина у м. Києві» Розумію, що ця тема вже викликає аскому, але мушу про це говорити, щоб проект рішення не загубився серед інших «невідкладних і важливих».Попереду ще погодження даного проекту рішення у юристів та розгляд на сесії Киівради. Контролюватиму це питання, тому що вважаю, що завжди потрібно доводити почату справу до кінця.

Опубліковано Меліховою Тетяною Іванівною Вівторок, 5 листопада 2019 р.