Тетяна Меліхова: Чи буде метро на Троєщині?

9 жовтня розглядався проект рішення за поданням депутата Київради від «Батьківщини» Тетяни Меліхової «Про звернення Київської міської ради до Президента України та Кабінету Міністрів України щодо виділення коштів на будівництво ліній метро на житловий масив Троєщина у м. Києві».

Як повідомляє прес-служба Київської міської парторганізації, житловий масив Троєщина налічує близько 300 тисяч людей.

«Масив Троєщина є одним з найпроблемніших місць по транспортному сполученню в столиці. Вартість будівництва нової гілки метро оцінюють в межах 40-50 мільярдів гривень, що практично дорівнює річному бюджету Києва. Навіть за умов фінансування, гілка метро може з’явитися не раніше 2035 року. Відповідно до нормативів потрібно ще не менше 6 років, щоб добудувати Подільсько-Воскресенський міст», – зазначила секретар депутатської фракції «Батьківщина» в Київраді Тетяна Меліхова.

Вона переконана, що міський бюджет неспроможний виділити необхідну суму, тому ці гроші має виділити держава. Депутат сподівається, що за проект позитивно проголосують на сесії Київради, адже вирішення цього питання є стратегічно важливим для столиці. Також вона висловила подяку за підтримку колегам, що є членами постійної комісії КМР з питань транспорту, зв’язку та реклами.