Тетяна Меліхова: Фінансування медзакладів у підвішеному стані

В підвішеному стані залишається фінансування двох медичних закладів третинного рівня, а саме : “Київська міська клінічна офтальмологічна лікарня “Центр мікрохірургії ока” та Київський міський центр репродуктивної та перинатальної медицини”.

Про це заявила секретар депутатської фракції “Батьківщина” в Київраді Тетяна Меліхова, передає пресслужба партійного осередку.
Попри карантин, 20 березня зібралась постійна комісія Київради з питань охорони здоров‘я та соціального захисту. Розглядалось питання про внесення змін до Міської цільової програми “Здоров’я киян” на 2020 – 2022 роки.
“Не дивлячись на те, що 12.03.2020 року рішенням сесії Київради було дано доручення двом департаментам: охорони здоров‘я та фінансів внести зміни до вищезазначеної цільової програми, щодо фінансування цих медичних закладів до моменту завершення їх реорганізації, цього не відбулося. І, як наслідок, на засіданні комісії з питань охорони здоров’я зміни до програми не були підтримані більшістю від її складу”, – сказала політик.