Тетяна Меліхова: готуємо розширене засідання щодо проблем та перспективи розвитку гаражно-будівельних кооперативів у Києві

На вересень готуємо розширене засідання щодо проблем та перспективи розвитку гаражно-будівельних кооперативів у Києві за участі профільних заступників голови КМДА, керівників Департаментів та голів ГБК.

Такі підсумки моєї зустрічі з керівниками ГБК, які шукають шляхи захисту авто гаражних кооперативів від знищення та забудови ТРЦ, житловими будинками тощо.

Керівники ГБК поросили про зустріч зі мною як з депутатом Київради-ініціатором проекту рішення про зменшення у 10 разів для ГБК земельного податку до їх платоспроможності, який підтримала Київрада.

Члени кооперативів хочуть стабільності та розуміння, що завтра їхні гаражі не знесуть заради комерційного будівництва.

Але говорити про те, що питання може вирішити одна депутатська фракція не можна. Є керівник міста, є Стратегія розвитку столиці, тому обговорювати це питання треба з можновдацями різних структур. Мер має дати доручення департаментам архітектури, Департаменту транспорту, Київській інвестиційній агенції, щоб вони надали свої пропозиції та бачення подального існування ГБК. Виходячи з цього – приймати рішення Київради.

Тому зійшлися на тому, що треба проводити таке розширене засідання.