Тетяна Меліхова: Крок по збереженню зелених зон для киян зроблено

Днями до депутата Київради від «Батьківщини» Тетяни Меліхової звернулася ініціативна група по захисту парку «Інтернаціональний». Політик внесла на розгляд проект рішення по збереженню парку «Інтернаціональний» як невідкладний.

Як повідомляє прес-служба парторганізації, 22 жовтня земельна комісія Київради проголосувала за два важливих проекта рішення про передачу Комунальному підприємству по утриманню зелених насаджень Святошинського району м. Києва для утримання та благоустрою зелених насаджень, експлуатації та обслуговування території парку «Інтернаціональний» та парку «Совки».

Нагадаємо, що з 8 липня 2019 р. і до сьогодні в Київраді без розгляду лежав проект рішення «Про надання у постійне користування комунальному підприємству по утриманню зелених насаджень Святошинського району м. Києва земельної ділянки для утримання та благоустрою зелених насаджень, експлуатації та обслуговування території (парк «Інтернаціональний») на просп. Леся Курбаса, 8-Г у Святошинському районі м. Києва».

«Дякую колегам-депутатам членам земельної комісії та ініціативній групі по захисту парку «Інтернаціональний» за підтримку», – сказала Тетяна Меліхова.