Тетяна Меліхова: родину підлітка з інвалідністю змушують продати квартиру

Опікунська рада Святошинського району змушує родину хлопця з інвалідністю продати трикімнатну квартиру.

Про це повідомила депутат Київради від ВО «Батькивщина» Тетяна Меліхова на своїй сторінці Фейсбук.

«До мене на прийом прийшли кияни просити пораду щодо того, чи законні дії вчиняє Опікунська рада стосовно їхньої сім’ї та допомогти юридично розв’язати їхню проблему», – написала депутат Меліхова.

Як відомо, у родини-заявників, померла родичка, що залишила у спадщину своєму неповнолітньому двоюрідному внуку з інвалідністю однокімнатну квартиру площею 44,90 м2 на окраїні міста. Сім’я вирішила продати подаровану онуку квартиру та натомість оформити на нього у власність 3-кімнатну квартиру площею 58,9 м2, яка наразі належить рідній бабусі хлопця.

Для обміну спадщини сім’я мала отримати дозвіл Опікунської ради, оскільки хлопець є повнолітнім. Опікунська рада запевняє, що в даному випадку права підлітка на майно будуть порушені і радить родині продати трикімнатну квартиру, яка знаходиться на Борщагівці.

Тетяна Меліхлва звернулася до голови Опікунської ради Святошинського району Гусєвої Н.Г. із проханням прийняти родину на особистому прийомі та розібратися з аргументами щодо обміну власності, що належить дитині.

«Батькивщина» завжди відстоює позиції громадян та захищає їхні права!