Тетяна Меліхова відстоює права ветеранів на орендування приміщення для зустрічей

Тетяна Меліхова, депутат  Київради від «Батьківщини»,  письмово звернулася до голови Святошинської РДА Володимира Каретка з вимогою продовжити Святошинській спілці ветеранів договори оренди на приміщення, які вони займають.

Як інформує прес-служба Київської міської «Батьківщини», такі депутатські дії спричинені зверненням представників  спілки ветеранів Святошинського району до Тетяни Меліхової  під час особистого прийому.  Ветерани попросили про допомогу, адже їм відмовляють у продовженні договорів оренди приміщень, де вони збираються.

«Я сама не раз була присутня на зборах і святах ветеранів – це активні люди, які не сидять по квартирах, склавши руки. Якщо їх позбавлять приміщень, це буде неповага до людей поважного віку і їхньої активної життєвої позиції», – сказала депутат «Батьківщини» Тетяна Меліхова.

Вона додала, що у період фінансової скрути, коли у літніх людей немає можливості ходити в кафе, кіно, театр, приміщення  ЖЕДів були місцем для посиденьок біля їхніх домівок.

За словами представниці «Батьківщини», вона вимагає  пояснення від райдержадміністрації щодо причин відмови у подовженні оренди, а також звернулася до голови постійної комісії Київради з питань власності Леоніда Антоненка з проханням розглянути відповідне питання на найближчому засіданні комісії і вибудувати план дій в інтересах спілки ветеранів.