Тетяна Меліхова: Законність будівельних робіт біля парку «Кіото» та станції метро «Лісова» перевірять правоохоронні органи

 • Законність будівельних робіт біля парку «Кіото» та станції метро «Лісова» перевірять правоохоронні органи.

  Таку відповідь отримала на своє депутатське звернення, яке я зробила на прохання мешканців мікрорайону, які незадоволені будівництвом біля парку та входів до станції метро.

  Департамент з питань державного архітектурно-будівельного контролю Києва не може провести перевірку за відсутності забудовника. Тому Департамент звернувся до Деснянського управління поліції ГУНП з проханням сприяти проведенню перевірки дозвільної документації на проведення будівельних робіт.

  За інформацією виконуючого обов’язки голови КМДА В. Паворозника для будівництва за зазначеною адресою не надавалися містобудівні умови та обмеження забудови, а також документи, що дають право на виконання підготовчих робіт. Термін дії контрольної картки на порушення благоустрою прострочено.

  Мешканцям району не зрозуміло на яких підставах входи і виходи до станції метро «Лісова» частково перекриті будівництвом, що спричиняє тисняву серед пасажирів.

  Після мого звернення, Деснянська РДА надіслала листи замовникові будівництва, ТОВ «Женсан», з вимогою терміново забезпечити вільний пасажиропотік до входів/виходів до станції та поінформувати громадськість про майбутні об’єкти будівництва.

  Що стосується вирубки зелених насаджень біля парку «Кіото», то товариству було надано дозвіл на видалення 58 нібито аварійних та сухостійних дерев. Рештою питань щодо збереження зелених насаджень і реконструкції парку займається КП «Київзеленбуд».